Medale

Oryginalne medale czekają już na biegaczy.

 

Już są. Jedyne i niepowtarzalne medale na 58. Bieg Republiki Ostrowskiej. Każdy, kto ukończy trasę biegu głównego, liczącą 10 kilometrów, otrzyma pamiątkowy odlewany medal.

Medale dla biegaczy są największą pamiątką z poszczególnych imprez. W tym roku organizatorzy 58. Biegu Republiki Ostrowskiej przygotowali oryginalny projekt medalu.

W związku z Uroczystym Otwarciem Areny Ostrów na awersie medalu znajduje się artystyczne przedstawienie  hali widowiskowo – sportowej w formie grafiki komputerowej oraz napis: ARENA OSTRÓW. Natomiast na rewersie umieszczono logotyp Miasta Ostrów Wielkopolski oraz nazwę i datę biegu. Warto dodać, że Bieg Republiki Ostrowskiej, który odbędzie się już po raz 58, jest jednym z najstarszych tego typu biegów w Polsce. Historia tego biegu sięga 1963 roku. Na przestrzeni lat bieg zmieniał nazwę. Od 2013 roku jest to Bieg Republiki Ostrowskiej.

Zapisy do 58. Biegu Republiki Ostrowskiej przyjmowane są do 17 października br. lub do wyczerpania limitu 500 osób wyłącznie drogą elektroniczną pod linkiem

https://online.datasport.pl/zapisy/portal/zawody.php?zawody=6454

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.