Medale na 54. Bieg Republiki Ostrowskiej

20161021_124806

W piątek do organizatorów dotarły medale na 54. Bieg Republiki Ostrowskiej, które zostaną wręczone wszystkim uczestnikom na mecie niedzielnego biegu.

Każdy, kto ukończy bieg otrzyma pamiątkowy medal, nawiązujący do profesora Antoniego Kaliny – slawisty, etnografa, ludoznawcy – bohatera kampanii promocyjnej miasta Ostrowa Wielkopolskiego „Tu mieszkał” prof. Antoni Kalina.

Limit opłaconych 900 uczestników został wyczerpany. Zapraszamy te osoby po odbiór pakietów startowych w sobotę 22 października w godzinach 16:00 – 19:00 w sali gimnastycznej Gimnazjum nr 1 w Ostrowie Wielkopolskim, przy ulicy Wrocławskiej 51 oraz w dniu biegu, w niedzielę 23 października w godzinach 8:30 – 11:30 w sekretariacie biegu głównego w Sali gimnastycznej Gimnazjum nr 1 w Ostrowie Wielkopolskim przy ulicy Wrocławskiej 51 . Mieszkańców Ostrowa Wielkopolskiego organizatorzy proszą o odbiór pakietu startowego w sobotę, 22 października br.

20161021_124821

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.