Medale

Oryginalne medale czekają już na biegaczy.

Już są. Jedyne i niepowtarzalne medale na 57. Bieg Republiki Ostrowskiej. Każdy, kto ukończy trasę biegu głównego, liczącą 10 kilometrów, otrzyma pamiątkowy odlewany medal.

Medale dla biegaczy są największą pamiątką z poszczególnych imprez. W tym roku organizatorzy 57. Biegu Republiki Ostrowskiej przygotowali oryginalny projekt medalu. W związku z ogłoszeniem przez Radę Miejską Ostrowa Wielkopolskiego roku 2019 Rokiem Komedy Trzcińskiego, na awersie medalu znajduje się artystyczny wizerunek Kompozytora w formie grafiki komputerowej oraz napis: ROK  KRZYSZTOFA KOMEDY. Natomiast na rewersie umieszczono logotyp Miasta Ostrów Wielkopolski oraz nazwę i datę biegu. Warto dodać, że Bieg Republiki Ostrowskiej, który odbędzie się już po raz 57, jest jednym z najstarszych tego typu biegów w Polsce. Historia tego biegu sięga 1963 roku. Na przestrzeni lat bieg zmieniał nazwę. Od 2013 roku jest to Bieg Republiki Ostrowskiej.

Zapisy do 57. Biegu Republiki Ostrowskiej przyjmowane są do 13 października br. lub do wyczerpania limitu 900 osób wyłącznie drogą elektroniczną pod linkiem

https://online.datasport.pl/zapisy/portal/zawody.php?zawody=5087

 

BIEG REPUBLIKI OSTROWSKIEJ 1

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.