Pakiet startowy na 55. Bieg Republiki Ostrowskiej

Pamiątkowy ręcznik, brelok oraz niepowtarzalny medal – to wszystko czeka na biegaczy podczas 55. Biegu Republiki Ostrowskiej. Organizatorzy ujawnili, co zawierać będzie pakiet startowy na jedną z najstarszych imprez biegowych w Polsce.

Święto biegaczy rozpocznie się 22 października od wczesnych godzin porannych, kiedy to odbędzie się 12 biegów młodzieżowych. O godzinie 12.00 sprzed ostrowskiego Ratusza nastąpi start do biegu głównego 55. Biegu Republiki Ostrowskiej.  Dystans 10 km oraz szybka, atestowana trasa zachęca biegaczy do przyjazdu na te zawody. Na miesiąc przed imprezą zarejestrowanych i opłaconych jest już 350 osób. Zapisy trwają do 15 października lub do osiągnięcia limitu 900 osób.

Ręcznik 55 Bieg Republiki 90x50

W pakiecie startowym znajdziecie Państwo m.in. pamiątkowy ręcznik z mikrofibry o wymiarach 90x50cm oraz charakterystyczny brelok w kształcie biegacza. Każdy uczestnik, który ukończy bieg otrzyma wyjątkowy medal w kolorze złotym, w kształcie logotypu miasta Ostrowa Wielkopolskiego. Dla kolekcjonerów medali będzie to na pewno oryginalna pamiątka. Na mecie na biegaczy będzie czekał ciepły posiłek.

Oprócz rywalizacji indywidualnej, przeprowadzimy również klasyfikację drużynową, która powstanie ze zsumowania czasów sześciu najszybszych biegaczy z każdej drużyny.

brelok

Przypominamy, że bieg ten zaliczany jest do klasyfikacji Grand Prix Wielkopolski w biegach na 10 km.

Wszystkich niezdecydowanych zachęcamy do startu w naszej imprezie, zapewniamy szybką trasę, niepowtarzalny klimat, oraz miłą atmosferę. Zapisy przyjmujemy tylko w formie elektronicznej, poprzez stronę internetową www.biegostrow.pl. Nie może Was zabraknąć na tym biegu. Zachęcamy do zapisów i do zobaczenia na starcie.

Organizatorem imprezy jest Gmina Miasto Ostrów Wielkopolski, a współorganizatorami ICE MAT Chłodnictwo Zbigniew Matysik, Klub Sportowy ICE MAT Team oraz Klub Sportowy Maraton Ostrów.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.