Pakiet startowy

W skład pakietu startowego wchodzi: okolicznościowy kubek z nadrukiem oraz latarka czołowa LED, która z pewnością przyda się biegaczom podczas jesiennych i zimowych treningów.   Każdy, kto ukończy bieg otrzyma także pamiątkowy medal, nawiązujący do profesora Antoniego Kaliny – slawisty, etnografa, ludoznawcy – bohatera kampanii promocyjnej miasta Ostrowa Wielkopolskiego „Tu mieszkał” prof. Antoni Kalina.

Na mecie na biegaczy czekać będzie także drożdżówka, banan, woda oraz ciepły posiłek.

kubek latarka-czolowa-emos-led

Cały czas można zapisywać się do biegu. Limit startowy nie został wyczerpany. Zapisy trwają do 16 października br. lub do osiągnięcia limitu 900 osób.

Wydawanie pakietów startowych

Pakiety startowe będą wydawane w dwóch terminach. W sobotę, 22 października w godzinach 16:00 – 19:00 w sali gimnastycznej Gimnazjum nr 1 w Ostrowie Wielkopolskim, przy ulicy Wrocławskiej 51 oraz w dniu biegu, w niedzielę 23 października w godzinach 8:30 – 11:30 w sekretariacie biegu głównego w sali gimnastycznej Gimnazjum nr 1 w Ostrowie Wielkopolskim przy ulicy Wrocławskiej 51 . Mieszkańców Ostrowa Wielkopolskiego organizatorzy proszą o odbiór pakietu startowego w sobotę, 22 października br.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.