Zapisy do biegów młodzieżowych 54. Biegu Republiki Ostrowskiej

Przyjmowane są już zapisy dzieci i młodzieży do 54. Biegu Republiki Ostrowskiej, który odbędzie się w niedzielę, 23 października br. W porównaniu z latami poprzednimi, wzrośnie liczba biegów młodzieżowych z ośmiu do dziesięciu.

Biegi młodzieżowe rozpoczną się o godzinie 10:00. Z uwagi na licznie obsadzone biegi dla klas III i IV organizatorzy postanowili rozdzielić obie kategorie. Podyktowane jest to przede wszystkim względami bezpieczeństwa. Odbędzie się zatem dziesięć biegów młodzieżowych.

Zgłoszenia do biegów młodzieżowych należy dokonywać do  dnia 14 października 2016 roku, wysyłając na adres mailowy rkf@ostrow-wielkopolski.um.gov.pl, wypełnione formularze zgłoszeniowe  do danych biegów młodzieżowych. Formularze oraz regulamin biegu dostępne są na stronach:

www.umostrow.plwww.biegostrow.pl

Odbiór numerów startowych dla szkół z Ostrowa Wielkopolskiego i okolic od 19 do 20 października  w godzinach 8:00 – 16:00 w  Referacie Sportu Urzędu Miejskiego w Ostrowie Wielkopolskim (p. 327). Pozostali uczestnicy będą mogli odebrać numery startowe w dniu zawodów w sekretariacie biegu, który zlokalizowany zostanie na Rynku w Ostrowie Wielkopolskim w godzinach od 8:00 do 9:30.pogladowka-billboardu

Formularze zapisów

bieg-1-dziewczeta-III-klasa
bieg-2-chlopcy-III-klasa
bieg-3-dziewczeta-IV-klasa
bieg-4-chlopcy-IV-klasa
bieg-5-dziewczeta-V-klasa
bieg-6-chlopcy-V-klasa
bieg-7-dziewczeta-VI-klasa
bieg-8-chlopcy-VI-klasa
bieg-9-dziewczeta-gimnazjum
bieg-10-chlopcy-gimnazjum

oświadczenie – zgoda rodzica

regulamin-biegi-młodzieżowe

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.